Понеділок, 16 вересня 2019 12:59

Вітчизняний завод HARP підкорює ринок Канади

10-12 вересня на виставці Canada's Outdoor Farm Show (Вудсток, Канада) продемонструвати свої досягнення зібралися провідні світові компанії агропромислового бізнесу. Були тут і представники українського заводу ХАРП, підшипники якого вже досить відомі в Канаді.

Відвідувачі виставки (в основному аграрії-практики) з великим інтересом зустріли оригінальні підшипники HARP AGRO з надійними системами ущільнень підвищеної герметичності X-SHIELD і ступичні підшипникові вузли HARP AGRO UNIT.

Варто нагадати, що дебютна участь ХАРП на цій виставці відбулася в минулому році. А в цьому році асортимент заводу викликав ще більш активний інтерес місцевих сільгоспвиробників, які вже встигли «спробувати» ряд рішень харківського бренду.

Канадські фермери, дилери, а також виробники відзначили гостру необхідність в підшипникових рішеннях, що збільшують експлуатаційний ресурс сільгосптехніки і знижують час на обслуговування. Під ці запити прекрасно підходять підшипники HARP, які є необслуговуваних і забезпечують стабільну роботу агрегатів навіть в найскладніших умовах.

Відвідувачі були здивовані якістю і технологією виробництва компонентів HARP, а також високим ресурсом роботи підшипників. Досвід аграріїв, які роками не мають проблем з сільгосптехнікою за рахунок її комплектації підшипниками HARP, демонструє безвідмовну роботу вузлів протягом п'яти і більше сезонів.

За підсумками виставки ХАРП зміцнив партнерство з лідером дистрибуції компонентів для сільгосптехніки - канадською компанією PNS Tech з Квебека, які планують продавати підшипники ХАРП на території всієї Канади.

Підшипники HARP давно відомі в країнах ЄС, а тепер підприємство успішно закріпилося і на північноамериканському континенті.

  • Підпишіться на новини спецтехніки:

    Продаж спецтехніки: