В Україні продовжується ОНЛАЙН-виставка комерційної та спецтехніки

Exhibition.SpecMachinery!

Заходьте та знайомтеся з експозиціями: http://exhibition.specmachinery.com.ua/

Понеділок, 06 січня 2020 18:44

Чим завершились випробування в Україні найекономічнішого тягача Volvo

Як вже розповідав SpecMachinery.com.ua, восени в Україні розпочались порівняльні випробування нового магістрального тягача Volvo FH з пакетом I-Save. Виробник стверджує, що I-Save зможе економити до 7% палива без шкоди для ходових якостей. І український перевізник вирішив впевнитися в цьому на власному досвіді.

Як SpecMachinery.com.ua розповіли в компанії-перевізнику, що тестувала автомобіль, результати вразили. «Ми дійсно отримали економію палива близько 3 л/100 км в порівнянні з попередньою моделлю» – кажуть в компанії.

«Звичайно, свою роль зіграв стиль керування водія, Олексія Макарова, його оцінка за системою Dyna Fleet – 92%. Далеко не всі водії можуть показувати такі результати. Але, навіть з поправкою на водійську майстерність, даний автопоїзд показує значну економію.

Безумовно в процесі експлуатації можуть з'явитися певні проблеми, пов'язані з великими витратами на ремонт, так як складна система може призвести до меншого ресурсу роботи» – додають в компанії.

За результатами тесту було прийнято рішення придбати автомобіль – як флагман паливної економічності в компанії «Транс-Логістик».

Нагадаємо, новий Volvo FH з функцією I-Save – тільки в цьому році виводиться на ринок. Автівка оснащена новим 13-литровим двигуном D13TC (460 к.с.) і оновленими функціями економії палива.

Двигун Volvo D13TC – новітня розробка інженерів, і є найекономічнішим на сьогоднішній день двигуном виробника для вантажних магістральних перевезень. У цьому двигуні використовуються поршні з запатентованою внутрішньої хвилеподібною структурою, яка оптимізує процеси згорання і підвищує продуктивність, направляючи тепло і енергію до центру циліндрів. Надлишкова енергія вихлопних газів використовується для передачі потужності двигуну через додаткову турбіну - так званий блок турбокомпаунда.

Двигун D13TC здатний підвищити крутний момент на 300 Н∙м, а це означає менше витрат палива і циклів прискорення для підтримки постійної швидкості руху.


  • Підпишіться на новини спецтехніки:

    Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

    Продаж спецтехніки: